Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Jasionów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Jasionowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w autach osobowych Lamborghini z silnikiem wysokoprężnym, lecz część ta zużywa się, z czym pomóc może mycie katalizatorów u mechanika pod Jasionowem. Znalezienie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Jasionowie wyspecjalizowanego w pojazdach Lamborghini może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Lamborghini odznaczają się wyjątkowymi układami w sferze zmniejszania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Standardową bolączką, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Lamborghini, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie górnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą EURO 4, wymaga niezawodnego filtra FAP. Aby unikać przykrości z eksploatacją diesla Lamborghini, wypada co jakiś czas przedmuchać katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Jasionowa. Znanej marce Lamborghini nie byłoby możliwe generowanie niezbędnych do zrealizowania górnych osiągów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Wiele pojazdów osobowych w Jasionowie to samochody z silnikiem JTD posiadające wbudowany katalizator SCR, który dopomina się regeneracji. Lista cenowa mycia filtrów DPF/FAP marki Lamborghini dla Jasionowa znajduje się niżej, trzeba znaleźć w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR jak też płukanie katalizatorów dla samochodów Lamborghini, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztacie w Jasionowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Jasionowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Jasionowie 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Jasionowie 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Jasionowie 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Jasionowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Jasionowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Jasionowie 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Jasionowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lamborghini w Jasionowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Jasionowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jasionowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Jasionowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jasionów Jasionów 163 JSW01G 49.657928/21.996630 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer