Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Tatra, Cewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Tatra w Cewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Cewicach pojawiła się sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Tatra z racji działalności pracowni warsztatu z Cewic. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Tatra cieszą się nieprzeciętnymi sposobami w sprawie zmniejszenia emisji spalin. Generowanie maksymalnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra FAP. Katalizatory samochodowe utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem współpracę z Cewicami. Duża część samochodów w Cewicach to auta z silnikiem CRD posiadające zamontowany DPF, który musi się oddawać do naprawy. Aby uniknąć przykrości podczas prowadzenia pojazdu Tatra, trzeba okresami przeczyścić filtr i katalizator, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Cewic. Cewice jest jednym z miast, które dotyka kłopot mający związek, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Tatra próbuje, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Często źródłem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, firmy Tatra, jest inny problem, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy płukanie katalizatorów samochodowych dla aut marki Tatra, można znaleźć w panelu po prawej, czy w pracowni w Cewicach. Z racji tego, że Tatra, zupełnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Cewicach wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Tatra w Cewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Tatra w Cewicach 320
Regeneracja filtra FAP Tatra w Cewicach 320
Mycie katalizatora Tatra w Cewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Tatra w Cewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Tatra w Cewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Tatra w Cewicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Tatra, usuwanie katalizatora SCR Tatra w Cewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Tatra w Cewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Tatra w Cewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Tatra

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Tatra w Cewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cewice Wincentego Witosa CEW01A 54.436630/17.735620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer