Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Błaszki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Błaszkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Błaszki słynie z pracowni warsztatu zajmującego się myciem filtrów do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Baojun. Znanej marce Baojun nie byłoby możliwe zdobycie niezbędnych osiągów poziomu produkcji spalin, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Filtry DPF złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem warsztat w Błaszkach. Sporo pojazdów w Błaszkach to pojazdy z silnikiem diesla mające zainstalowany filtr FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Standardowo powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, korporacji Baojun, bywa inna usterka, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Prócz rozrywek turystycznych w Błaszkach odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją katalizatorów do aut Baojun. Zazwyczaj słabością, z jaką biedzą się auta korporacji Baojun, zazwyczaj, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. By uchronić się od przykrości z eksploatacją diesla Baojun, potrzeba niekiedy czyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Błaszek. Taryfikator usług oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP dla Baojun dla Błaszek zamieszczono niżej, istnieje możliwość by wyszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy katalizatorów. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta Baojun, odszukać można w panelu bocznym, jak też w pracowni w Błaszkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Błaszkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Błaszkach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Błaszkach 398
Mycie katalizatora Baojun w Błaszkach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Błaszkach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Błaszkach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Błaszkach 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Błaszkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Błaszkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Błaszkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Błaszkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Błaszkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błaszki Lubanów Plac Sulwińskiego BLS01N 51.653019/18.433319 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer