Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Radziejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Radziejowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radziejowie istnieje możliwość naprawy filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun z przyczyny pracy warsztatu z Radziejowa. Radziejów należy do miast, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu producent Baojun stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Słynnemu producentowi Baojun nie udałoby się utrzymanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych limitów emisji zanieczyszczeń, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Z reguły przyczyną zdławionego filtra DPF, z symbolem Baojun, bywa inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzona turbosprężarka. Często usterką, z którą męczą się diesle z symbolem Baojun, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Katalizatory operują w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, to jest w wydechu, co wywołuje, że następuje utrata możliwości urządzenia. FAP-y zbudowane są z ceramiki, a także korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się i wymagają regeneracji, rekomendujemy warsztat z Radziejowa. Żeby ustrzec się od utrudnień z użytkowaniem auta Baojun, należy okresowo przedmuchać katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Radziejowa. Ponieważ Baojun, równorzędnie jak inne marki domaga się do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Radziejowie wziąć pod skrzydła filtr DPF. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie katalizatorów samochodowych dla aut marki Baojun, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, i w warsztacie w Radziejowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Radziejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Radziejowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Radziejowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Radziejowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Radziejowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Radziejowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Radziejowie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Radziejowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Radziejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Radziejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Radziejowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Radziejowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radziejów Kolonia Brzeska RDJ01G 52.632038/18.534990 Wyszukaj
Radziejów Nowe Osiedle Parkowa RDJ084 52.624901/18.523029 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer