Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BMW, Trębaczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BMW w Trębaczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Trębaczew odznacza się obecnością warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów SCR do pojazdów z logo BMW. Stajni BMW nie powiodło się uzyskanie koniecznych górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Dobór profesjonalnego zakładu mechaniki w Trębaczewie przodującego w autach BMW może być trudne, a także jest mozolne. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Trębaczewie odszukać można zakłady, parające się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych BMW. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy BMW cechują się bardzo dobrymi technologiami w kwestii zredukowania emisji gazów wydechowych. Często bolączką, z którą zmagają się auta z symbolem BMW, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. BMW to auta, jakie są znane na całym świecie, niemniej jednak walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych. Trębaczew należy do miast, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Trębaczewa, czemu producent BMW próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych lub płukanie DPF FAP dla pojazdów marki BMW, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium warsztatu w Trębaczewie. Lista cen czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z BMW dla Trębaczewa widnieje w poniższej sekcji, należy porównać w tamtym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW w Trębaczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BMW w Trębaczewie 320
Regeneracja filtra FAP BMW w Trębaczewie 320
Mycie katalizatora BMW w Trębaczewie 320
Płukanie katalizatora SCR BMW w Trębaczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych BMW w Trębaczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BMW w Trębaczewie 1490
Wycinanie filtra FAP BMW, usuwanie filtra FAP BMW w Trębaczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora BMW w Trębaczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BMW w Trębaczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu BMW:

Wybierz punkt w Trębaczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu BMW

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator BMW w Trębaczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trębaczew Szkolna TCW01N 51.133942/18.919790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer