Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - BMW, Wilczogóra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów BMW w Wilczogórze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych BMW z silnikiem samozapłonowym, pomimo że urządzenie to zużywa się, w czym poradzić może regeneracja katalizatorów w warsztacie pod Wilczogórą. Duża część samochodów osobowych w Wilczogórze to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który wymaga regenerowania. Słynnej firmie BMW nie udało się generowanie oczekiwanych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów DPF. Zazwyczaj słabością, z którą borykają się diesle spod skrzydeł BMW, zwykle, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Dobór profesjonalnego mechanika w Wilczogórze celującego w autach BMW może przysporzyć problemów, jak również jest mozolne. Wilczogóra należy do miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu producent BMW dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Katalizatory samochodowe utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu DPF-y zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy współpracę z Wilczogórą. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Wilczogórą odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych BMW. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów producenta BMW, można znaleźć po prawej stronie, jak również u mechanika w Wilczogórze. Odzyskiwanie wydolności składowych filtrów cząstek stałych w Wilczogórze dla pojazdów marki BMW jest łatwe, ponieważ regeneracja metodą wodną przybyła do Wilczogóry.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW w Wilczogórze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF BMW w Wilczogórze 320
Regeneracja filtra FAP BMW w Wilczogórze 320
Mycie katalizatora BMW w Wilczogórze 320
Płukanie katalizatora SCR BMW w Wilczogórze 320
Naprawa filtra cząstek stałych BMW w Wilczogórze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych BMW w Wilczogórze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych BMW, usuwanie filtra cząstek stałych BMW w Wilczogórze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR BMW w Wilczogórze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora BMW w Wilczogórze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu BMW:

Wybierz punkt w Wilczogórze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu BMW

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator BMW w Wilczogórze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilczogóra Wilczogóra 155B WIC01A 52.477821/18.165991 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer