Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Geely, Stąporków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Geely w Stąporkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Geely z silnikiem diesla, jednakowoż element ten dotykają usterki, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Stąporkowem. Firmie Geely nie powiodło się wytworzenie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Odszukanie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Stąporkowie wyprofilowanego w pojazdach Geely może przysporzyć problemów, jak również jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, polecamy firmę pod Stąporkowem. Katalizatory operują w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, przez co następuje spadek właściwości urządzenia. Ażeby unikać przykrości z pracą auta Geely, wypada okresowo wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Stąporkowa. Nierzadko przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, firmy Geely, staje się inna usterka, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Prócz atrakcji dla podróżnych w Stąporkowie znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Geely. Tabela z cenami regenerowania filtrów cząstek stałych FAP marki Geely dla Stąporkowa wstawiono pod zdjęciem, trzeba wyszukać na tej liście, ceny za usługi regeneracji DPF FAP. Przywrócenie kondycji właściwości katalizatorów samochodowych w Stąporkowie dla aut producenta Geely jest prawdopodobne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Stąporkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Geely w Stąporkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Geely w Stąporkowie 320
Regeneracja filtra FAP Geely w Stąporkowie 320
Mycie katalizatora Geely w Stąporkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Geely w Stąporkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Geely w Stąporkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Geely w Stąporkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Geely, usuwanie filtra cząstek stałych Geely w Stąporkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Geely w Stąporkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Geely w Stąporkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stąporkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Geely

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Geely w Stąporkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stąporków Koprosa 1 Maja SPW01C 51.137501/20.556540 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer