Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Bardo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Bardzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bardzie pojawiła się opcja odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Hino Motors dzięki funkcjonowania laboratorium z Barda. Hino Motors to pojazdy, które są słynne w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Znanemu producentowi Hino Motors nie powiodło się wytworzenie wymaganych do zrealizowania limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w niewiarygodnie brudnych warunkach, czyli za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek osiągów urządzenia. Znalezienie adekwatnego zakładu mechaniki w Bardzie przodującego w samochodach osobowych Hino Motors może być trudne, jak również jest długotrwałe. By ustrzec się od utrudnień w pracy samochodu Hino Motors, wypada okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Barda. Uzyskanie limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Bardem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą FAP do pojazdów Hino Motors. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF jak również regeneracja FAP dla samochodów Hino Motors, można znaleźć w panelu bocznym, jak również u mechanika w Bardzie. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Hino Motors w Bardzie, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Bardzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Bardzie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Bardzie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Bardzie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Bardzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Bardzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Bardzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Bardzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Bardzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Bardzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bardzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Bardzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bardo Kolejowa BAO01A 50.505451/16.733370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer