Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Janki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Jankach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w pojazdach Hino Motors z silnikiem diesla, lecz element ten dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Jankami. Zdobycie osiągów zawartości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, wymaga pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. DPF-y składają się z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, przez co filtry FAP zapychają się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat w Jankach. Auta znanej marki Hino Motors szczycą się świetnymi układami w kwestii zredukowania produkcji zanieczyszczeń. Janki należy do miast, które dotyka kłopot w związku, z dużą ilością cząstek stałych w miejskim powietrzu Janek, czemu znany koncern Hino Motors dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Prócz rozrywek dla wizytujących w Jankach odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut Hino Motors. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności z użytkowaniem diesla Hino Motors, przydaje się niekiedy wyczyścić DPF, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Janek. DPF-y chodzą w niezwykle trudnym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co wywołuje, że następuje utrata parametrów podzespołu. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów lub regeneracja DPF dla pojazdów producenta Hino Motors, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztatowym laboratorium w Jankach. Ulepszenie wydajności części katalizatorów w Jankach dla pojazdów producenta Hino Motors jest ogólnodostępne, bo regeneracja wodna zdołała trafić do Janek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Jankach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Jankach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Jankach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Jankach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Jankach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Jankach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Jankach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Jankach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Jankach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Jankach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jankach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Jankach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Janki Mszczonowska JAN01A 52.135849/20.893950 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer