Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Krzeszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Krzeszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krzeszyce słynie z pracowni warsztatu zajmującego się naprawą katalizatorów do samochodów spod znaku Hino Motors. Słynnemu producentowi Hino Motors niemożliwe byłoby wytwarzanie wymaganych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Typową wadą, z którą biedzą się samochody korporacji Hino Motors, głównie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF. Uzyskanie pułapów produkcji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga pracującego poprawnie katalizatora SCR. Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Hino Motors cieszą się nieprzeciętnymi układami w zagadnieniu zredukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Krzeszycach przodującego w samochodach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, i jest długotrwałe. Krzeszyce jest jednym z miast, które mają kłopot związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Krzeszycach. Zregenerowanie skuteczności właściwości katalizatorów w Krzeszycach dla pojazdów marki Hino Motors jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Krzeszyc. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP lub płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta Hino Motors, odnaleźć można w panelu po prawej, lub w laboratorium w Krzeszycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Krzeszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Krzeszycach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Krzeszycach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Krzeszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Krzeszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Krzeszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Krzeszycach 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Krzeszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Krzeszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Krzeszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krzeszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Krzeszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzeszyce Gorzowska KES01A 52.583839/15.007030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer