Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Nowa Brzeźnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Nowej Brzeźnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowej Brzeźnicy wystąpiła opcja odnawiania elementów katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Nowej Brzeźnicy. Główną niedoskonałością, z jaką biedzą się auta znanej firmy Hino Motors, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany FAP. Ażeby unikać problemów w użytkowaniu auta Hino Motors, wypada czasem przeczyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Nowej Brzeźnicy. Znalezienie właściwego zakładu w Nowej Brzeźnicy wyspecjalizowanego w pojazdach Hino Motors może być trudne, a także jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, polecamy pracownię w Nowej Brzeźnicy. Sporo pojazdów w Nowej Brzeźnicy to samochody z silnikiem HDI mające zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje odnawiania elementów. Słynnej firmie Hino Motors nie powiodłoby się zdobycie wymaganych do spełnienia maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Uzyskanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych spalin, dozwolonych przez normę EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego FAP-a. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów oraz regeneracja katalizatorów SCR dla aut Hino Motors, wyszukać można po prawej stronie, oraz w laboratorium warsztatu w Nowej Brzeźnicy. Dobierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Hino Motors w Nowej Brzeźnicy, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Nowej Brzeźnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Nowej Brzeźnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Nowej Brzeźnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Brzeźnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Nowej Brzeźnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Brzeźnica Plac 1 Maja NBZ01A 51.080791/19.182520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer