Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Świdnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Świdnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Świdnicy znajduje się możliwość mycia katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Hino Motors dzięki obecności warsztatu samochodowego z Świdnicy. Nierzadko wadą, z jaką męczą się auta wytwórcy Hino Motors, przede wszystkim, posiadające silnik diesla, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Odnalezienie adekwatnego warsztatu w Świdnicy wyspecjalizowanego w pojazdach Hino Motors może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Filtry DPF FAP pracują w bardzo ciężkich warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty właściwości części. Samochody firmy Hino Motors cieszą się znakomitymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie redukowania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Niemało aut w Świdnicy to auta z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez płukania. Stajni Hino Motors nie byłoby możliwe wytworzenie spodziewanych górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, polecamy zatem firmę pod Świdnicą. Namierz swojego mechanika, który naprawia samochody marki Hino Motors w Świdnicy, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Lista cennika mycia filtrów DPF/FAP dla Hino Motors dla Świdnicy ulokowano w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by sprawdzić tam, jaka jest cena za usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Świdnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Świdnicy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Świdnicy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Świdnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Świdnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Świdnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Świdnicy 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Świdnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Świdnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Świdnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świdnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Świdnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świdnica Długa SWI02N 51.887890/15.391250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer