Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Głowno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Głownie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Głownie istnieje możliwość naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Holden (HSV) z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Głowna. Ażeby zabezpieczyć się od przykrości z użytkowaniem samochodu Holden (HSV), należy co jakiś czas przedmuchać katalizator samochodowy, jest to udostępnione w pracowni pod Głowna. Katalizatory wykonują pracę w bardzo ciężkim środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje utrata możliwości urządzenia. Głowno należy do ośrodków, które napotykają kłopot związany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Głowna, czemu znana firma Holden (HSV) próbuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Znanej firmie Holden (HSV) mogłoby nie powieść się osiągnięcie spodziewanych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z trudnościami z katalizatorami. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy współpracę z Głownem. Wiele pojazdów w Głownie to samochody użytkowe wyposażone w filtr DPF, który musi się oddawać do oczyszczania. Dobierz swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Głownie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Poprawienie możliwości składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Głownie dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest dostępne, albowiem nowa metoda regeneracji trafiła do Głowna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Głownie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Głownie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Głownie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Głownie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Głownie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Głownie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Głownie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Głownie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Głownie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Głownie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Głownie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Głownie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głowno Osiny Letnia POP-GWO1 51.951649/19.719620 Wyszukaj
Głowno Osiny Generała Władysława Sikorskiego GWO01A 51.958172/19.713579 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer