Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Nowa Słupia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Nowej Słupi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż moduł ten zużywa się, czemu podołać może regeneracja filtrów DPF w warsztacie pod Nową Słupią. Odnalezienie kompetentnego zakładu mechaniki w Nowej Słupi przodującego w samochodach osobowych Holden (HSV) może być trudne, a także jest mozolne. Słynnej korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe wyprodukowanie spodziewanych wyników emisji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nowa Słupia jest jednym z ośrodków, które dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w powietrzu Nowej Słupi, czemu słynna marka Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Nową Słupią. Klasyczną usterką, z którą męczą się diesle wytwórcy Holden (HSV), szczególnie, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Żeby zabezpieczyć się od przykrości z pracą pojazdu Holden (HSV), należy od czasu do czasu przeczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Nowej Słupi. Uzyskanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie DPF-a. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF i regeneracja DPF FAP dla pojazdów Holden (HSV), odnaleźć można w panelu po prawej, i w pracowni w Nowej Słupi. Z racji tego, że Holden (HSV), niczym inne marki koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych katalizatorów samochodowych polecamy w Nowej Słupi wziąć pod skrzydła FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Nowej Słupi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Nowej Słupi 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Nowej Słupi 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Nowej Słupi 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nowej Słupi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nowej Słupi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Nowej Słupi 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Nowej Słupi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nowej Słupi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Nowej Słupi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Słupi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Nowej Słupi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Słupia Ogrodowa NSL01A 50.864769/21.088289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer