Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Skała

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Skale

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Skała wyróżnia się z powodu laboratorium trudniącego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych z symbolem Holden (HSV). Holden (HSV) to samochody, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. FAP-y chodzą w nieprzeciętnie trudnych warunkach, a konkretnie w wydechu, przez co dochodzi do utraty parametrów części. Zdobycie limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje funkcjonującego filtra DPF. FAP-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym współpracę z Skałą. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV) mogą się pochwalić doskonałymi mechanizmami pracy w temacie zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczeń. Dobór adekwatnego warsztatu samochodowego w Skale wyprofilowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może być skomplikowane, i jest długotrwałe. Mnóstwo pojazdów w Skale to samochody z silnikiem CDI posiadający zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje regenerowania. Wyszukaj swojego mechanika, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Skale, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych czy płukanie DPF FAP dla samochodów marki Holden (HSV), odnaleźć można na stronie, czy w warsztacie samochodowym w Skale.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Skale

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Skale 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Skale 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Skale 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Skale 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Skale 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Skale 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Skale 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Skale 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Skale

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skale z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Skale wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skała Bohaterów Września SKL548 50.228931/19.860941 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer