Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Strzyżów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Strzyżowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Strzyżów słynne jest z powodu pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych ze stajni Holden (HSV). Generowanie osiągów poziomu emisji spalin, zgodnych z EURO, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Wyszukanie właściwego warsztatu w Strzyżowie specjalizującego się w autach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Znanej korporacji Holden (HSV) mogłoby nie powieść się wytwarzanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów ilości produkowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Na ogół źródłem zaczopowania katalizatora, znanego koncernu Holden (HSV), zdarza się inny mankament, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. FAP-y chodzą w niezwykle brudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Filtry FAP zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem współpracę z Strzyżowem. Zazwyczaj wadą, z jaką męczą się diesle spod skrzydeł Holden (HSV), w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr DPF. Wybierz swój warsztat, który naprawia samochody marki Holden (HSV) w Strzyżowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Ponieważ Holden (HSV), niczym inni producenci domaga się do właściwego działania nienaruszonych filtrów DPF warto wspomnieć, by w Strzyżowie zadbać o katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Strzyżowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Strzyżowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Strzyżowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Strzyżowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Strzyżowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Strzyżowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Strzyżowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Strzyżowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Strzyżowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Strzyżowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzyżowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Strzyżowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzyżów Działy Zachodnie Tunelowa STY01N 49.870750/21.802080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer