Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Babice Nowe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Babicach Nowych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Babice Nowe słynie z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych wytwórcy Infiniti. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem pracownię w Babicach Nowych. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo skomplikowanych warunkach, to jest w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. By ustrzec się od kłopotów z pracą diesla Infiniti, potrzeba czasami czyścić filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Babic Nowych. Z reguły źródłem zapchanego filtra DPF/FAP, spod skrzydeł Infiniti, jest inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Generowanie limitów zawartości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, domaga się pracującego poprawnie FAP-a. Babice Nowe jest jednym z ośrodków, które mają problem w związku, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Babic Nowych, czemu słynna marka Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Odszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Babicach Nowych przodującego w autach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Odzyskanie wydajności składowych katalizatorów samochodowych w Babicach Nowych dla aut producenta Infiniti jest dostępne, gdyż nowa metoda regeneracji zdołała przybyć do Babic Nowych. Taryfikator usług płukania filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Infiniti dla Babic Nowych umieszczono w dolnej części strony, istnieje możliwość by odszukać w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Babicach Nowych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Babicach Nowych 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Babicach Nowych 320
Mycie katalizatora Infiniti w Babicach Nowych 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Babicach Nowych 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Babicach Nowych 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Babicach Nowych 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Babicach Nowych 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Babicach Nowych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Babicach Nowych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Babicach Nowych z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Babicach Nowych wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Babice Nowe Warszawska WAW108AP 52.247440/20.845770 Wyszukaj
Babice Nowe Warszawska BJS01N 52.243931/20.866051 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer