Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Chęciny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Chęcinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chęcinach istnieje sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki działalności warsztatowego laboratorium z Chęcin. Chęciny należy do centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Chęcin, czemu znany koncern Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF. Marce Infiniti nie udałoby się wytworzenie potrzebnych do spełnienia wyników emisji cząstek stałych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Infiniti to diesle, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże zmagają się z problemami z katalizatorami SCR. Prócz rozrywek dla turystów w Chęcinach odnaleźć można laboratoria, trudniące się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych Infiniti. Auta osobowe i ciężarowe z logo Infiniti charakteryzują się świetnymi sposobami w kwestii obniżania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Znalezienie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Chęcinach wyprofilowanego w samochodach Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. FAP-y składają się z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem usługi z Chęcin. Tabela z cenami mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Infiniti dla Chęcin umieszczono niżej, nie ma przeszkód, by odszukać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi naprawy FAP. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne samochody potrzebuje do właściwego działania działających filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Chęcinach zwrócić uwagę na DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Chęcinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Chęcinach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Chęcinach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Chęcinach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Chęcinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Chęcinach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Chęcinach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Chęcinach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Chęcinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Chęcinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chęcinach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Chęcinach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chęciny Osiedle Sosnówka Floriańska CHN01ML 50.802349/20.462021 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer