Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Chociwel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Chociwlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem diesla, lecz moduł ten zużywa się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Chociwlem. Uzyskanie maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności przy prowadzeniu auta Infiniti, potrzeba od czasu do czasu przepalać filtr FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Chociwla. Zwykłą słabością, z którą borykają się auta z logo Infiniti, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest brudny od sadzy FAP. Chociwel jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Chociwla, czemu producent Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Filtry FAP trudnią się pracą w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje utrata osiągów podzespołu. FAP-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym usługi z Chociwla. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Chociwlem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Lista cenowa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Infiniti dla Chociwla można znaleźć poniżej, trzeba zweryfikować na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania DPF FAP. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych i płukanie DPF FAP dla samochodów Infiniti, można znaleźć po prawej stronie, i w warsztacie samochodowym w Chociwlu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Chociwlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Chociwlu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Chociwlu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Chociwlu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Chociwlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Chociwlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Chociwlu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Chociwlu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Chociwlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Chociwlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chociwlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Chociwlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chociwel Studzianka Armii Krajowej CCE01N 53.467819/15.335780 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer