Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gościcino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gościnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w autach osobowych Infiniti z silnikiem samozapłonowym, jednak część tę dotykają usterki, co może rozwiązać mycie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Gościnem. Gościcino jest jednym z centrów, które mają problem powiązany, z zawartością smogu w atmosferze, czemu słynna firma Infiniti stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów DPF. Zwykłą usterką, na jaką narażone są pojazdy znanej marki Infiniti, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy DPF. Zachowanie górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Wyszukanie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Gościnie specjalizującego się w autach Infiniti może być niełatwe, i jest mozolne. Słynnemu producentowi Infiniti niemożliwe byłoby wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Niemało aut w Gościnie to samochody z silnikiem D-4D posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się płukania. Auta ze stajni Infiniti mogą się pochwalić świetnymi sposobami w dziedzinie obniżania poziomu produkcji gazów spalinowych. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych albo regeneracja DPF dla samochodów Infiniti, odszukać można po prawej stronie, albo w warsztacie mechaniki samochodowej w Gościnie. Gdyż Infiniti, równorzędnie jak inne marki domaga się do poprawnej pracy działających filtrów DPF warto nadmienić, by w Gościnie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gościnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gościnie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gościnie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gościnie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gościnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gościnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gościnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Gościnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Gościnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gościnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gościnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gościnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gościcino Wiejska GSN01G 54.601372/18.154070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer