Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łaszczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łaszczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łaszczów słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawianiem filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych ze stajni Infiniti. DPF-y działają w nieprzeciętnie trudnych warunkach, a konkretnie w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje utrata osiągów urządzenia. Znalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Łaszczowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może być trudne, jak również jest pracochłonne. Zdobycie pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF. Łaszczów jest jednym z miast, jakie dotyka problem związany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Łaszczowa, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów DPF. Klasyczną niedoskonałością, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Łaszczowie znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Infiniti. Samochody marki Infiniti chlubią się kapitalnymi technologiami w sferze zmniejszenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych lub regeneracja katalizatorów dla pojazdów producenta Infiniti, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Łaszczowie. Lista cenowa naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Infiniti dla Łaszczowa zamieściliśmy poniżej tego tekstu, można sprawdzić w tej tabeli, koszt za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łaszczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łaszczowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łaszczowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łaszczowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łaszczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łaszczowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łaszczowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Łaszczowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Łaszczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łaszczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer