Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Łodygowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Łodygowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łodygowice słynie z mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych znanej marki Infiniti. Łodygowice należy do centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Łodygowic, czemu znana firma Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów DPF. Znalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Łodygowicach przodującego w autach osobowych Infiniti może być trudne, i jest pracochłonne. Często bolączką, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zaczopowany FAP. Marce Infiniti nie byłoby możliwe wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania górnych pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Generowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez EURO 5, domaga się sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Pojazdy z logo Infiniti chlubią się wzorcowymi technologiami w zakresie zmniejszania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Mnóstwo samochodów osobowych w Łodygowicach to auta z silnikiem CiTD posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR i regeneracja DPF dla pojazdów producenta Infiniti, odnaleźć można w panelu po prawej, i w laboratorium w Łodygowicach. Z racji tego, że Infiniti, tak jak inne auta koniecznie wymaga do właściwej pracy nienaruszonych filtrów FAP dlatego też zalecamy, żeby w Łodygowicach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Łodygowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Łodygowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Łodygowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Łodygowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Łodygowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Łodygowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Łodygowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Łodygowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Łodygowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Łodygowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łodygowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Łodygowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łodygowice Nowy Świat Józefa Piłsudskiego LDY01G 49.722450/19.148430 Wyszukaj
Łodygowice Nowy Świat Żywiecka LDY01N 49.729660/19.130671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer