Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Maszewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Maszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR staje się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednak urządzenie to psuje się, z czym pomóc może czyszczenie DPF w pracowni pod Maszewem. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych w Maszewie znaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Infiniti. Diesle znanego koncernu Infiniti szczycą się wybitnymi aparaturami w zagadnieniu ograniczenia produkcji zanieczyszczonych spalin. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku właściwości urządzenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, polecamy zatem firmę pod Maszewem. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji z eksploatacją pojazdu Infiniti, wypada co jakiś czas przepalać katalizator SCR, możliwość taka istnieje w pracowni pod Maszewa. Maszewo jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu producent Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Duża część pojazdów w Maszewie to samochody z silnikiem dCi wyposażone w katalizator SCR, który potrzebuje czyszczenia. Wybierz mechanika, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Maszewie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Poprawienie sprawności części katalizatorów w Maszewie dla pojazdów Infiniti jest osiągalne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Maszewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Maszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Maszewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Maszewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Maszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Maszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Maszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Maszewie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Maszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Maszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Maszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Maszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Maszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maszewo Szkolna MAZ01N 53.498970/15.057390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer