Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Stare Pole

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Starym Polu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starym Polu pojawiła się szansa odnawiania katalizatorów samochodowych do aut Infiniti z racji obecności warsztatowego laboratorium z Starego Pola. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti cieszą się świetnymi metodami w sprawie spadku ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Uzyskanie wartości produkcji zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO 5, wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Odszukanie adekwatnego warsztatu mechaniki w Starym Polu wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może przysporzyć problemów, a także jest mozolne. Infiniti to samochody, jakie są popularne na terenie całej Polski, ale stykają się z problemami z filtrami DPF. Typową słabością, z którą zmagają się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Infiniti, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr DPF. Sporo pojazdów osobowych w Starym Polu to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez odnawiania. Stare Pole jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Starego Pola, czemu słynna marka Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych katalizatorów zalecamy, żeby w Starym Polu wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych i płukanie FAP dla aut marki Infiniti, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, i w warsztatowym laboratorium w Starym Polu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Starym Polu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Starym Polu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Starym Polu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Starym Polu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Starym Polu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Starym Polu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Starym Polu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Starym Polu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Starym Polu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Starym Polu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starym Polu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Starym Polu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Pole Marynarki Wojennej STP01A 54.054668/19.199390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer