Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szczekociny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szczekocinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Szczekociny słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do samochodów osobowych znanego koncernu Infiniti. Zazwyczaj podłożem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, znanej firmy Infiniti, jest inna usterka, za przykład może posłużyć: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Zwykłą niedoskonałością, z jaką zmagają się osobówki z logo Infiniti, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Dobór profesjonalnego warsztatu samochodowego w Szczekocinach wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Zachowanie pułapów emisji spalin, dozwolonych przez normę EURO, domaga się niezawodnego filtra cząstek stałych. By zabezpieczyć się od komplikacji z użytkowaniem diesla Infiniti, wypada czasem czyścić FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Szczekocin. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti cieszą się kapitalnymi rozwiązaniami w kwestii obniżania produkcji zanieczyszczonych spalin. Filtry FAP działają w wyjątkowo obciążonych warunkach , czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do spadku możliwości części. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych jak też regeneracja katalizatorów dla aut Infiniti, odnaleźć można w panelu po prawej, jak też w pracowni warsztatu w Szczekocinach. Tabela z cennikiem mycia filtrów cząstek stałych FAP od Infiniti dla Szczekocin znajduje się w części strony poniżej, istnieje możliwość by porównać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szczekocinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szczekocinach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szczekocinach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szczekocinach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szczekocinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szczekocinach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szczekocinach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Szczekocinach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Szczekocinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szczekocinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczekocinach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szczekocinach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczekociny Kocie Górki Śląska SCK01A 50.627201/19.814270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer