Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szczerców

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szczercowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szczercowie znajduje się możliwość oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów Infiniti z przyczyny działalności laboratorium z Szczercowa. DPF-y chodzą w niezwykle ciężkich warunkach, a mianowicie w rurze wydechowej, co jest powodem, że następuje utrata parametrów urządzenia. Pojazdy znanej marki Infiniti mogą się poszczycić znakomitymi metodami w dziedzinie ograniczania produkcji gazów spalinowych. Wiele pojazdów w Szczercowie to pojazdy z silnikiem TDI wyposażone w filtr cząstek stałych, który dopomina się płukania. Oprócz rozrywek dla turystów w Szczercowie odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Odszukanie kompetentnego mechanika w Szczercowie wyprofilowanego w samochodach Infiniti może być niełatwe, a także jest długotrwałe. Producentowi Infiniti nie byłoby możliwe wytwarzanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników poziomu produkcji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych. Ażeby unikać trudności z eksploatacją auta Infiniti, przydaje się czasem wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Szczercowa. Namierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Szczercowie, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Ponieważ Infiniti, niczym inne samochody potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych filtrów DPF dlatego też zalecamy w Szczercowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szczercowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szczercowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szczercowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szczercowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szczercowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szczercowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szczercowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Szczercowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Szczercowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szczercowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczercowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szczercowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczerców Piotrkowska SCW01G 51.330170/19.116859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer