Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Warzymice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Warzymicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Warzymicach pojawiła się szansa odnawiania elementów filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych Infiniti dzięki bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Warzymic. Osobówki z symbolem Infiniti szczycą się bardzo dobrymi mechanizmami w zakresie zredukowania emisji zanieczyszczeń. Odzyskanie górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO 4, wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się renomą na całym świecie, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Bardzo często przyczyną zapchanego katalizatora SCR, znanej firmy Infiniti, bywa inny mankament, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. FAP-y funkcjonują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości części. Warzymice jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużą ilością cząstek stałych w miejskim powietrzu Warzymic, czemu słynny koncern Infiniti stara się, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów FAP. Zwykłą słabością, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, zwykle, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany katalizator. Zrewaloryzowanie wydajności części filtrów cząstek stałych DPF w Warzymicach dla samochodów marki Infiniti jest prawdopodobne, bo technologia regeneracji wodnej trafiła do Warzymic. Wykaz cen płukania filtrów cząstek stałych od Infiniti dla Warzymic widnieje w poniższej sekcji, należy odszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Warzymicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Warzymicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Warzymicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Warzymicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Warzymicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Warzymicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Warzymicach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Warzymicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Warzymicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Warzymicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Warzymicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Warzymicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Warzymice Osiedle Kresy WRM01N 53.386669/14.481540 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer