Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Grupa-Osiedle

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Grupie-Osiedlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Isuzu z silnikiem diesla, choć część ta zużywa się, co może rozwiązać płukanie filtrów DPF w warsztacie pod Grupą-Osiedlem. Marce Isuzu niemożliwe byłoby osiągnięcie potrzebnych maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Uzyskanie wartości ilości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnego katalizatora samochodowego. Żeby unikać utrudnień z użytkowaniem pojazdu Isuzu, trzeba co pewien czas wyczyścić FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Grupy-Osiedla. Isuzu to auta, które są popularne na terenie całego świata, lecz biedzą się ze strapieniem z katalizatorami. DPF-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy warsztat z Grupy-Osiedla. Dobór specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Grupie-Osiedlu wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Isuzu może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Isuzu charakteryzują się wzorcowymi narzędziami w kwestii zmniejszenia zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP oraz regeneracja DPF dla aut Isuzu, odnaleźć można w panelu po prawej, oraz w warsztatowym laboratorium w Grupie-Osiedlu. Tabela z cennikiem płukania filtrów cząstek stałych od Isuzu dla Grupy-Osiedla znajduje się pod zdjęciem, istnieje możliwość by sprawdzić na tej liście, ceny za wykonanie usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Grupie-Osiedlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Grupie-Osiedlu 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Grupie-Osiedlu 320
Mycie katalizatora Isuzu w Grupie-Osiedlu 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Grupie-Osiedlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Grupie-Osiedlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Grupie-Osiedlu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Grupie-Osiedlu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Grupie-Osiedlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Grupie-Osiedlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grupie-Osiedlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Grupie-Osiedlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grupa-Osiedle Szarych Szeregów GPA01G 53.505589/18.638781 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer