Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Śliwice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Śliwicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Śliwicach pojawiła się sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Isuzu z powodu bytności laboratorium z Śliwic. Isuzu to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, lecz zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. DPF-y trudnią się pracą w nadzwyczaj ciężkim środowisku, a więc za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Generowanie pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 5, koniecznie potrzebuje niezawodnego katalizatora samochodowego. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu odznaczają się nieprzeciętnymi układami w sprawie ograniczania ilości emitowanych cząstek stałych. Wiele pojazdów osobowych w Śliwicach to samochody z turbodoładowaniem posiadające FAP, który dopomina się czyszczenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, polecamy warsztat w Śliwicach. Standardową niedoskonałością, z jaką męczą się pojazdy spod skrzydeł Isuzu, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Z racji tego, że Isuzu, tak jak inne pojazdy domaga się do sprawnej pracy sprawnych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Śliwicach wziąć pod skrzydła DPF. Odzyskiwanie efektywności elementów filtrów DPF/FAP w Śliwicach dla aut producenta Isuzu jest prawdopodobne, bo regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Śliwic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Śliwicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Śliwicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Śliwicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Śliwicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Śliwicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Śliwicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Śliwicach 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Śliwicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Śliwicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Śliwicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Śliwicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Śliwicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Śliwice Pocztowa SLC01A 53.710232/18.179529 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer