Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Wilkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Wilkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wilkowicach wystąpiła możliwość regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych Isuzu dzięki pracy pracowni warsztatu z Wilkowic. Wilkowice należy do miast, które mają problem powiązany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Isuzu stara się, przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Isuzu to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są uznane w całym kraju, niemniej jednak borykają się z kwestią z filtrami DPF. Standardową niedoskonałością, z którą biedzą się pojazdy marki Isuzu, zwłaszcza, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr DPF. Zwykle sprawcą zapchanego filtra FAP, z logo Isuzu, jest inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Samochody spod znaku Isuzu chlubią się doskonałymi metodami w sferze ograniczenia ilości emitowanych zanieczyszczeń. Katalizatory SCR działają w nadzwyczaj ciężkich warunkach, czyli w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek wyników części. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Wilkowicach celującego w autach osobowych Isuzu może dostarczyć problemów, a także jest mozolne. Ze względu fakt, że Isuzu, tak jak każda inna marka wymaga do właściwego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy w Wilkowicach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Wybierz mechanika, który naprawia samochody marki Isuzu w Wilkowicach, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Wilkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Wilkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Wilkowicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Wilkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Wilkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Wilkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Wilkowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu w Wilkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Wilkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Wilkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wilkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Wilkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilkowice Wyzwolenia WKW01G 49.761181/19.093620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer