Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bobolice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bobolicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie katalizatorów w pracowni warsztatu pod Bobolicami. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego kraju, niemniej jednak biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Na ogół powodem zatkanego katalizatora, spod znaku Jaguar, jest inne niedociągnięcie, jedną z możliwości jest: uszkodzona turbosprężarka. Żeby uchronić się od utrudnień przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, potrzeba okresami przepalać filtr DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Bobolic. Bobolice należy do miast, które dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Jaguar dąży aby, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Duża część pojazdów osobowych w Bobolicach to auta z silnikiem JTD posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje regenerowania. Dobranie fachowego warsztatu mechaniki w Bobolicach celującego w pojazdach osobowych Jaguar może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Filtry cząstek stałych utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Bobolic. Dlatego że Jaguar, tak jak inne samochody domaga się do właściwej pracy sprawnych katalizatorów samochodowych dlatego też zalecamy w Bobolicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Wybierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Jaguar w Bobolicach, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bobolicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bobolicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bobolicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bobolicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bobolicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bobolicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bobolicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Bobolicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Bobolicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bobolicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bobolicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bobolicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bobolice Seligera BOB01A 53.953621/16.585739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer