Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Krośniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Krośniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krośniewice chlubi się obecnością laboratorium zajmującego się płukaniem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych wytwórcy Koenigsegg. Zachowanie maksymalnych wyników poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Krośniewic. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całym kraju, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Częstą niedoskonałością, z którą zmagają się samochody ze stajni Koenigsegg, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Krośniewice jest jednym z centrów, które napotykają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Krośniewic, czemu marka Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych DPF. Znalezienie specjalistycznego zakładu w Krośniewicach przodującego w autach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Katalizatory SCR pracują w niezwykle skomplikowanym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje spadek właściwości części. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Koenigsegg dla Krośniewic znajduje się poniżej tego tekstu, trzeba przeglądnąć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów a także płukanie katalizatorów SCR dla aut marki Koenigsegg, wyszukać można na naszej stronie internetowej, a także w laboratorium w Krośniewicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Krośniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Krośniewicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Krośniewicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Krośniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krośniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Krośniewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Krośniewicach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Krośniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Krośniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Krośniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krośniewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Krośniewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krośniewice Kutnowska KRN01N 52.255981/19.171921 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer