Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Nagawczyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Nagawczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Nagawczyna słynne jest z powodu laboratorium zajmującego się oczyszczaniem filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych firmy Koenigsegg. Nagawczyna należy do ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Nagawczyny, czemu znana firma Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, jednakże borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w niezwykle obciążonych warunkach pracy , czyli w rurze wydechowej, przez co następuje utrata wyników podzespołu. Klasyczną bolączką, z którą zmagają się auta znanego koncernu Koenigsegg, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Zachowanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga działającego filtra DPF/FAP. Nagminnie podłożem zatkanego filtra cząstek stałych, z logo Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Korporacji Koenigsegg mogłoby nie powieść się zachowanie wymaganych górnych osiągów produkcji cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Przywrócenie wydolności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Nagawczynie dla aut producenta Koenigsegg jest osiągalne, gdyż technologia regeneracji wodnej przybyła do Nagawczyny. Gdyż Koenigsegg, tak jak inni producenci wymaga do właściwego funkcjonowania działających katalizatorów polecamy, żeby w Nagawczynie wziąć pod skrzydła FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Nagawczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Nagawczynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Nagawczynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Nagawczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Nagawczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Nagawczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Nagawczynie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Nagawczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Nagawczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Nagawczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nagawczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Nagawczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nagawczyna Czaple 94 DEB02N 50.055729/21.453621 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer