Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Sulejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Sulejowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sulejów cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu trudniącego się płukaniem katalizatorów do aut firmy Koenigsegg. Często powodem zapchanego DPF-a, spod skrzydeł Koenigsegg, jest inne uszkodzenie, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Producentowi Koenigsegg niemożliwe byłoby utrzymanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez skorzystania z filtrów DPF. FAP-y składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Sulejowie. Koenigsegg to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, jednakże zmagają się z bolączkami z filtrami FAP. Zwykłą niedoskonałością, z którą męczą się auta marki Koenigsegg, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych. Katalizatory SCR funkcjonują w wyjątkowo ciężkim środowisku pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Sulejów jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z ilością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak również płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, jak również w warsztacie w Sulejowie. Cennik regeneracji filtrów DPF/FAP dla Koenigsegg dla Sulejowa ulokowaliśmy na dole, należy przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Sulejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Sulejowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Sulejowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Sulejowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Sulejowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Sulejowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Sulejowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Sulejowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Sulejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Sulejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sulejowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Sulejowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulejów Kopuły Opoczyńska SLW01N 51.354080/19.888411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer