Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Opatowiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Opatowcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Opatowcu pojawiła się opcja płukania filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Łada z powodu funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Opatowca. Nagminnie źródłem zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanego koncernu Łada, staje się inny problem, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony zawór EGR. Osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Łada odznaczają się nieprzeciętnymi aparaturami w sferze redukcji zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Firmie Łada nie byłoby możliwe wytworzenie wymaganych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry DPF pracują w niezwykle obciążonym środowisku, a więc w wydechu, w wyniku czego po czasie następuje utrata parametrów części. Dobór specjalistycznego mechanika w Opatowcu celującego w pojazdach Łada może być nieproste, i jest pracochłonne. Prócz atrakcji turystycznych pod Opatowcem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją FAP do samochodów Łada. Osiągnięcie górnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, potrzebuje sprawnego katalizatora samochodowego. Ze względu fakt, że Łada, zupełnie jak inni producenci koniecznie wymaga do nienagannego działania sprawnych katalizatorów zalecamy w Opatowcu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR. Zregenerowanie możliwości części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Opatowcu dla marki Łada jest możliwe, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Opatowca.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Opatowcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Opatowcu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Opatowcu 320
Mycie katalizatora Łada w Opatowcu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Opatowcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Opatowcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Opatowcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Opatowcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Opatowcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Opatowcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer