Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Rydułtowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Rydułtowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rydułtowach znajduje się opcja oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Łada dzięki obecności warsztatu samochodowego z Rydułtowów. Łada to samochody, jakie są popularne na całym świecie, jednak biedzą się z trudnościami z katalizatorami SCR. Rydułtowy jest jednym z centrów, które dotyka kłopot powiązany, z zawartością tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Rydułtowów, czemu słynny producent Łada stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Wyszukanie profesjonalnego mechanika w Rydułtowach wyprofilowanego w samochodach Łada może być nieproste, jak również jest pracochłonne. DPF-y składają się z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zalecamy zatem firmę pod Rydułtowami. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Rydułtowami znaleźć można laboratoria, parające się naprawą FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Odzyskanie maksymalnych wyników emisji gazów spalinowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Łada charakteryzują się pierwszorzędnymi rozwiązaniami w sferze ograniczenia ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Odnajdź swój zakład, który naprawia samochody marki Łada w Rydułtowach, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Usługi takie jak naprawa DPF FAP albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Łada, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, albo w laboratorium warsztatu w Rydułtowach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Rydułtowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Rydułtowach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Rydułtowach 320
Mycie katalizatora Łada w Rydułtowach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Rydułtowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Rydułtowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Rydułtowach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Rydułtowach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Rydułtowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Rydułtowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rydułtowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Rydułtowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rydułtowy Skała Szpitalna RYD02N 50.061958/18.421240 Wyszukaj
Rydułtowy Karol Raciborska RYD01N 50.072170/18.409981 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer