Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Zabłudów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Zabłudowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Łada z silnikiem na ropę, lecz część tą dotykają usterki, co może rozwiązać płukanie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Zabłudowem. Nierzadko podłożem przytkanego filtra DPF/FAP, znanego koncernu Łada, staje się inny defekt, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Zabłudów jest jednym z centrów, jakie biją na alarm związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Zabłudowa, czemu słynny koncern Łada usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Zabłudowem zlokalizować można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych Łada. Duża część samochodów w Zabłudowie to pojazdy z silnikiem CDTi posiadający zainstalowany filtr FAP, który potrzebuje odnawiania elementów. DPF-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy zatem warsztat z Zabłudowa. Zwykłą usterką, dotykającą auta znanego koncernu Łada, w większości wypadków, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Odnalezienie właściwego warsztatu w Zabłudowie wyprofilowanego w samochodach osobowych Łada może być skomplikowane, jak również jest mozolne. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Łada dla Zabłudowa umieszczono na dole, da się przeglądnąć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi naprawy FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP oraz regeneracja katalizatorów dla pojazdów producenta Łada, zlokalizować można w panelu bocznym, oraz u mechanika w Zabłudowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Zabłudowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Zabłudowie 320
Mycie katalizatora Łada w Zabłudowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Zabłudowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Zabłudowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Zabłudowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Zabłudowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Zabłudowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Zabłudowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer