Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ford Transit, Suchowola

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ford Transit w Suchowoli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Ford Transit z silnikiem diesla, choć komponent ten psuje się, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w pracowni warsztatu pod Suchowolą. Nierzadko przyczyną usterki filtra DPF, spod skrzydeł Ford Transit, zdarza się inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Cały szereg pojazdów osobowych w Suchowoli to pojazdy z silnikiem MultiJet mające wbudowany katalizator samochodowy, który wymaga odnawiania elementów. Osiągnięcie górnych osiągów zawartości produkowanych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Korporacji Ford Transit nie udało się osiągnięcie potrzebnych do spełnienia wartości produkcji gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Ford Transit to osobowe i ciężarowe diesle, które są znane w całym kraju, jednakże borykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Klasyczną wadą, na jaką narażone są pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Ford Transit, zwykle, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Auta z symbolem Ford Transit cieszą się kapitalnymi metodami w sprawie ograniczenia emisji zanieczyszczeń. Dobierz swój warsztat samochodowy, który poradzi sobie z Twoim Ford Transit w Suchowoli, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Cennik usług naprawy filtrów DPF wymontowanych z Ford Transit dla Suchowoli umieściliśmy poniżej, da się odszukać w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford Transit w Suchowoli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ford Transit w Suchowoli 320
Regeneracja filtra FAP Ford Transit w Suchowoli 320
Mycie katalizatora Ford Transit w Suchowoli 320
Płukanie katalizatora SCR Ford Transit w Suchowoli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ford Transit w Suchowoli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ford Transit w Suchowoli 1490
Wycinanie katalizatora SCR Ford Transit, usuwanie katalizatora SCR Ford Transit w Suchowoli 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Ford Transit w Suchowoli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ford Transit w Suchowoli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Ford Transit:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer