Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Adamów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Adamowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w autach osobowych Hino Motors z silnikiem diesla, jednakże urządzenie to psuje się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP u mechanika pod Adamowem. Marce Hino Motors nie powiodło się wytworzenie wymaganych górnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Najczęściej przyczyną usterki filtra DPF/FAP, znanego koncernu Hino Motors, staje się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Filtry DPF chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Katalizatory stworzone są z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym firmę pod Adamowem. Odnalezienie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Adamowie przodującego w pojazdach Hino Motors może być niełatwe, i jest długotrwałe. Zdobycie górnych pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z normą EURO 6, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Adamowie znaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Hino Motors. Z racji tego, że Hino Motors, niczym każda inna marka domaga się do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy w Adamowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Przywrócenie sprawności części katalizatorów w Adamowie dla samochodów Hino Motors jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Adamowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Adamowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Adamowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Adamowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Adamowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Adamowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Adamowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Adamowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Adamowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Adamowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Adamowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Adamowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Adamowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Adamów Generała Franciszka Kleeberga ADA01N 51.744549/22.258471 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer