Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Biała Rawska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Białej Rawskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Biała Rawska znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się regenerowaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych znanej marki Hino Motors. Uzyskanie maksymalnych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę EURO 6, potrzebuje sprawnego filtra DPF. Filtry FAP wykonują pracę w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje utrata właściwości urządzenia. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Białej Rawskiej zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Hino Motors to diesle, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Nierzadko przyczyną zaczopowania filtra DPF, z logo Hino Motors, jest inna wada, dla przykładu: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. By ustrzec się od kłopotów w użytkowaniu diesla Hino Motors, trzeba co jakiś czas przedmuchać katalizator, usługa jest świadczona w pracowni pod Białej Rawskiej. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym firmę pod Białą Rawską. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF jak też regeneracja DPF dla aut Hino Motors, wyszukać można na stronie, jak też w laboratorium warsztatu w Białej Rawskiej. Ze względu fakt, że Hino Motors, równorzędnie jak inni producenci domaga się do właściwego działania kompletnych filtrów DPF warto nadmienić, by w Białej Rawskiej wziąć pod lupę filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Białej Rawskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Białej Rawskiej 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Białej Rawskiej 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Białej Rawskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Białej Rawskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Białej Rawskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Białej Rawskiej 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Białej Rawskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Białej Rawskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Białej Rawskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer