Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Kamieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Kamieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kamieńsku znajduje się możliwość oczyszczania filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny bytności pracowni warsztatu z Kamieńska. FAP-y działają w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku, a konkretnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje utrata wyników podzespołu. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Kamieńsku znaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Hino Motors. Nieraz sprawcą zdławionego filtra DPF, spod skrzydeł Hino Motors, jest inna usterka, jeden z nich to: uszkodzony układ doładowania. Osobówki firmy Hino Motors znamionują się znakomitymi aparaturami w dziedzinie obniżenia poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Zwykłą niedoskonałością, z jaką męczą się diesle z logo Hino Motors, szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator. Katalizatory samochodowe stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem współpracę z Kamieńskiem. Uzyskanie górnych limitów emisji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy EURO 5, koniecznie wymaga niezawodnego katalizatora SCR. Cennik usług płukania katalizatorów z samochodów Hino Motors dla Kamieńska wstawiliśmy w dolnej części strony, da się przeglądnąć w tym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP czy płukanie FAP dla aut Hino Motors, odnaleźć można na stronie, czy w laboratorium w Kamieńsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Kamieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Kamieńsku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Kamieńsku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Kamieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Kamieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Kamieńsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Kamieńsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Kamieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Kamieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Kamieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kamieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Kamieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamieńsk Ściegny Plac Wolności KMS01N 51.204102/19.497709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer