Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Trzciana

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Trzcianie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Trzciana wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu trudniącego się regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Hino Motors. Trzciana jest jednym z ośrodków, które spotyka problem mający związek, z dużym procentem zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Hino Motors dąży aby, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Trzcianie odnaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Pojazdy znanej marki Hino Motors szczycą się doskonałymi układami w sprawie ograniczenia poziomu emisji gazów spalinowych. Sporo pojazdów w Trzcianie to auta z silnikiem TDI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez oczyszczania. Zdobycie górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga funkcjonującego FAP-a. Filtry FAP pracują w bardzo brudnych warunkach pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek osiągów urządzenia. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, niemniej jednak walczą z kwestią z filtrami DPF. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Hino Motors w Trzcianie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Przywrócenie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Trzcianie dla aut producenta Hino Motors jest bezproblemowe, dlatego, że nowa metoda regeneracji trafiła do Trzciany.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Trzcianie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Trzcianie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Trzcianie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Trzcianie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Trzcianie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Trzcianie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Trzcianie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Trzcianie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Trzcianie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Trzcianie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Trzcianie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Trzcianie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Trzciana Trzciana 489A TZN01A 50.048660/21.830721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer