Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Żarów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Żarowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Żarów słynie z mechanika zajmującego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych korporacji Hino Motors. Wyszukanie odpowiedniego warsztatu w Żarowie wyprofilowanego w pojazdach Hino Motors może dostarczyć problemów, i jest długotrwałe. Duża część pojazdów osobowych w Żarowie to auta z silnikiem CRDi mające wbudowany DPF, który nie może obejść się bez naprawy. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Hino Motors odznaczają się wybitnymi technologiami w sferze redukcji ilości emitowanych gazów spalinowych. Klasyczną słabością, dotykającą osobówki spod skrzydeł Hino Motors, w szczególności, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego świata, ale borykają się z trudnościami z katalizatorami. Uzyskanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Katalizatory samochodowe zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i potrzebują naprawy, zalecamy zatem usługi z Żarowa. Usługi takie jak czyszczenie DPF albo regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów marki Hino Motors, odnaleźć można po prawej stronie, albo w pracowni warsztatu w Żarowie. Lista cenowa płukania katalizatorów samochodowych marki Hino Motors dla Żarowa ulokowaliśmy na dole, powinno być można odszukać na tej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Żarowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Żarowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Żarowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Żarowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Żarowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Żarowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Żarowie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Żarowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Żarowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Żarowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żarowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Żarowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żarów Osiedle Piastów Piastowska ZRO01A 50.936260/16.492130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer