Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Czarna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Czarnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czarnej jest możliwość odnawiania elementów filtrów FAP do samochodów osobowych Holden (HSV) z racji obecności warsztatu samochodowego z Czarnej. Aby ustrzec się od problemów w pracy pojazdu Holden (HSV), należy niekiedy wyczyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Czarnej. Generowanie wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Prócz atrakcji dla turystów pod Czarną znaleźć można pracownie, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Holden (HSV). Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym firmę pod Czarną. Wiele aut w Czarnej to samochody z silnikiem dCi posiadające zamontowany katalizator SCR, który wymaga czyszczenia. Katalizatory SCR wykonują pracę w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, przez co po czasie dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Zazwyczaj podłożem przytkanego katalizatora samochodowego, spod skrzydeł Holden (HSV), jest inna wada, czego przykładem może być: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych wymontowanych z Holden (HSV) dla Czarnej ulokowaliśmy pod zdjęciem, powinno być można odszukać w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie regeneracji FAP. Odzyskiwanie kondycji właściwości filtrów DPF/FAP w Czarnej dla samochodów Holden (HSV) jest możliwe, gdyż regeneracja metodą wodną trafiła do Czarnej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Czarnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Czarnej 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Czarnej 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Czarnej 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Czarnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Czarnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Czarnej 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Czarnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Czarnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Czarnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Czarnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarna Konarskiego CAA01G 53.845638/18.099920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer