Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kleszczele

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kleszczelach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, choć moduł ten dotykają usterki, co może rozwiązać mycie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Kleszczelami. By uchronić się przed dużą ilością komplikacji w użytkowaniu pojazdu Holden (HSV), należy od czasu do czasu wyczyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni pod Kleszczeli. Katalizatory operują w bardzo trudnym środowisku pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że następuje spadek wyników podzespołu. Z reguły podłożem usterki filtra cząstek stałych DPF, marki Holden (HSV), jest inne uszkodzenie, jeden z nich to: uszkodzony zawór EGR. Kleszczele jest jednym z miast, które napotykają kłopot związany, z zawartością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Holden (HSV) stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF. Diesle ze stajni Holden (HSV) cieszą się świetnymi układami w zakresie obniżania ilości emitowanych gazów wydechowych. Mnóstwo pojazdów w Kleszczelach to auta z silnikiem dCi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Uzyskanie osiągów poziomu produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Dlatego że Holden (HSV), zupełnie jak inne marki domaga się do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Kleszczelach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Kleszczelach, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kleszczelach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kleszczelach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kleszczelach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kleszczelach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kleszczelach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kleszczelach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kleszczelach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kleszczelach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kleszczelach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kleszczelach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer