Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Nędza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Nędzy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, jednakże element ten zużywa się, ale może w tym pomóc mycie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Nędzą. Cały szereg samochodów osobowych w Nędzy to pojazdy z turbodoładowaniem posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Klasyczną słabością, z którą biedzą się pojazdy firmy Holden (HSV), zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr i katalizator. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV) szczycą się wyjątkowymi mechanizmami w sferze redukcji zawartości produkowanych spalin. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów urządzenia. Nędza jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Holden (HSV) próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Słynnej firmie Holden (HSV) nie byłoby możliwe zdobycie wymaganych do zrealizowania górnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Zachowanie górnych limitów poziomu produkcji spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Cennik płukania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Holden (HSV) dla Nędzy zamieszczono na dole, można wyszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za usługi czyszczenia katalizatorów. Ulepszenie sprawności części wchodzących w skład katalizatorów w Nędzy dla pojazdów producenta Holden (HSV) jest prawdopodobne, bo regeneracja wodna zdołała przybyć do Nędzy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Nędzy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Nędzy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Nędzy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Nędzy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nędzy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nędzy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Nędzy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nędzy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nędzy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Nędzy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nędzy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Nędzy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nędza Borowiec NDZ01N 50.159489/18.311270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer