Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Połczyn-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Połczynie-Zdroju pojawiła się szansa odnawiania elementów katalizatorów samochodowych do samochodów Holden (HSV) z powodu pracy warsztatu z Połczyna-Zdroju. Wyszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Połczynie-Zdroju wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Holden (HSV) może przysporzyć problemów, oraz jest żmudne. Zachowanie wartości ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Słynnej marce Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytwarzanie wymaganych górnych limitów emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Holden (HSV) to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się sławą na terenie całego świata, jednak zmagają się z trudnościami z katalizatorami. Katalizatory SCR złożone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem usługi z Połczyna-Zdroju. Standardowo powodem zapchanego katalizatora SCR, spod znaku Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, czego przykładem może być: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Nierzadko słabością, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Holden (HSV), głównie, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony FAP. Lista cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP dla Holden (HSV) dla Połczyna-Zdroju zamieściliśmy w części strony poniżej, trzeba przeglądnąć w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie regeneracji filtrów cząstek stałych. Odzyskanie wydajności składowych katalizatorów samochodowych w Połczynie-Zdroju dla aut producenta Holden (HSV) jest dostępne, albowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Połczyna-Zdroju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Połczynie-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Połczynie-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Połczyn-Zdrój Osiedle Staszica Piwna PZD01G 53.766640/16.098209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer