Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wasilków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wasilkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wasilkowie wystąpiła sposobność odnawiania elementów katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji funkcjonowania mechanika z Wasilkowa. Filtry DPF operują w nadzwyczaj brudnych warunkach pracy, a więc w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje spadek osiągów urządzenia. Wasilków jest jednym z ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu firma Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, dzięki obecności filtrów FAP. Ażeby unikać kłopotów w pracy auta Holden (HSV), wypada czasem przeczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Wasilkowa. Nieraz przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Holden (HSV), zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Filtry DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, polecamy firmę pod Wasilkowem. Marce Holden (HSV) nie udało się utrzymanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Auta znanego koncernu Holden (HSV) odznaczają się znakomitymi mechanizmami w zakresie ograniczenia poziomu produkcji gazów wydechowych. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie DPF dla samochodów Holden (HSV), zlokalizować można w panelu po prawej, i w warsztacie w Wasilkowie. Cennik oczyszczania filtrów DPF/FAP wymontowanych z Holden (HSV) dla Wasilkowa widnieje w części strony poniżej, powinno być można sprawdzić tam, ile trzeba zapłacić za usługi płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wasilkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wasilkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wasilkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wasilkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wasilkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wasilkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wasilkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Wasilkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wasilkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wasilkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wasilkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wasilkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wasilków Jakimy Kościelna WAS01ML 53.206322/23.207470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer