Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Witaszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Witaszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Witaszycach wystąpiła sposobność czyszczenia katalizatorów do aut Holden (HSV) z przyczyny funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Witaszyc. Mnóstwo samochodów osobowych w Witaszycach to auta z silnikiem CDTi wyposażone w katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Samochody korporacji Holden (HSV) charakteryzują się pierwszorzędnymi układami w sprawie zredukowania ilości produkowanych gazów wydechowych. Standardowo sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Holden (HSV), staje się inny problem, czego dobrym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Znalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Witaszycach przodującego w samochodach Holden (HSV) może być trudne, jak również jest długotrwałe. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat z Witaszyc. Holden (HSV) to pojazdy, jakie są znane w całym kraju, jednak stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Uzyskanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF jak też regeneracja FAP dla pojazdów marki Holden (HSV), znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztacie w Witaszycach. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Holden (HSV) w Witaszycach, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Witaszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Witaszycach 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Witaszycach 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Witaszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Witaszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Witaszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Witaszycach 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Witaszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Witaszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Witaszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Witaszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Witaszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Witaszyce Stawna WTS01G 51.942440/17.570749 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer