Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Wojnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Wojniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w pojazdach osobowych Holden (HSV) z silnikiem diesla, aczkolwiek element ten psuje się, co może rozwiązać mycie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Wojniczem. Osiągnięcie pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramiki, a także metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat z Wojnicza. Prócz niespodzianek dla turystów pod Wojniczem znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Znalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Wojniczu wyprofilowanego w autach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, jak również jest mozolne. Słynnej firmie Holden (HSV) nie udałoby się utrzymanie spodziewanych limitów poziomu emisji spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Auta wytwórcy Holden (HSV) chlubią się doskonałymi technologiami w sprawie zmniejszenia ilości emitowanych cząstek stałych. Wojnicz jest jednym z centrów, jakie biją na alarm mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu firma Holden (HSV) stara się, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Dlatego że Holden (HSV), podobnie jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Wojniczu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator. Lista cennika odnawiania elementów katalizatorów samochodowych dedykowanych do Holden (HSV) dla Wojnicza umieszczono w poniższej sekcji, da się odszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Wojniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Wojniczu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Wojniczu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Wojniczu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Wojniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Wojniczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Wojniczu 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Wojniczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Wojniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Wojniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wojniczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Wojniczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wojnicz Kolonia Nadbrzeżna WJN948 49.954208/20.831341 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer